Hurtownia srebra i złota Szuchman Gold Int.

Szuchman Gold International to firma, która powstała w 1989 roku. Dzięki wytrwałej pracy, długofalowemu planowaniu oraz odważnemu zarządzaniu, stała się jednym z liderów rynku jubilerskiego w Polsce. W ofercie hurtowej sprzedaży posiadamy niezwykle szeroki asortyment biżuterii złotej, złotej z brylantami oraz srebrnej. Są to zarówno kolekcje ekskluzywne, niepowtarzalne, podążające za najnowszymi trendami mody, jak również wyroby standardowe, spełniające oczekiwania szerokiej grupy odbiorców. W ciągu swojej wieloletniej działalności firma została uhonorowana wieloma znaczącymi wyróżnieniami, między innymi "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Polski Sukces", "Solidna Firma".

W roku 2000 w Warszawie została wybudowana jedna z największych, licząca 1500 m2 i najnowocześniejszych hurtowni jubilerskich w tej części Europy. Atrakcyjny, elastyczny system sprzedaży jest dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu zakupy w hurtowni Szuchman Gold International są prawdziwą przyjemnością. Dodatkowo dla wygody naszych kontrahentów działa szeroka sieć Przedstawicieli Handlowych docierająca do każdego miasta na terenie całego kraju. Obecnie obsługujemy ponad 1000 salonów jubilerskich na terenie Polski.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Nie wprowadziliśmy żadnej minimalnej kwoty zakupów dla naszych klientów. Hurtownia złota i hurtownia srebra obsługuje zarówno pojedynczych jubilerów jak również największe krajowe sieci handlowe.

Oczywiście zależnie od potrzeb naszych odbiorców przygotowaliśmy atrakcyjny system rabatowy, a także sprzedaże z przedłużonym terminem płatności. Każdego klienta staramy się traktować indywidualnie, główny nacisk kładąc na długofalową współpracę. Jeśli nasz odbiorca będzie zadowolony, to my również, ponieważ nasza współpraca będzie się rozwijać.

Dojeżdżamy do każdego miasta w Polsce z częstotliwością minimum jeden raz w miesiącu. Sprzedaż w srebro hurtownia odbywa się także w naszym biurze w Warszawie, jednakże dla tych, którzy nie dysponują odpowiednią ilością czasu, nasi Przedstawiciele Handlowi dojeżdżają do siedziby klienta. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości serdecznie zapraszamy do kontaktu.

TOP